Hızlı Beyazlık!

Tomris Güzelyurt 12 Haziran 2017

Ipana 3D White Luxe Serisi ile 3 Günde

Hızlı Beyazlık!

Diş ve ağız bakımı için en çok tercih edilen markalardan biri olan İpana’nın dişlerde oluşan lekeleri 3 günde yüzde 100’e kadar temizleyen diş macunu İpana 3D White Luxe Perfection, tam 24 saat lekeye karşı koruma sağlıyor. İpana, göz kamaştıran dişler için geliştirdiği güzellik koleksiyonunu 3D White Beyazlık Hızlandırıcı ile tamamlıyor.

İpana, kullanıldığı ilk günden itibaren daha sağlıklı ve lekesiz dişlere kavuşturan, en etkili beyazlatıcı maddeleri içeren İpana 3D White Luxe Perfection Diş Macununu tüketicilerle buluşturuyor. İpana’nın en inovatif ürünlerinden 3D White Luxe Perfection, dişlerde oluşan yüzey lekelerini 3 gün içinde yüzde 100’e kadar temizleyen ve daha beyaz, parlak dişlere kavuşturan güçlü leke çözücü mikro-granüller içeriyor. Diş minesini güçlendirmek ve çürük oluşumunun engellenmesine yardımcı olmak için ise sodyum florürle zenginleştirilen İpana 3D White Luxe Perfection, her an her yerde bembeyaz dişlere sahip olmanın konforunu sunuyor.

Göz Kamaştıran Dişler için İpana’dan İkinci Adım: Beyazlık Hızlandırıcı

İpana, en hızlı beyazlatma teknolojisine sahip 3D White Luxe Perfection diş macunundan sonra ikinci adım olarak İpana 3D White Beyazlık Hızlandırıcı’yı kullanıcıların beğenisine sunuyor. Dişlerin beyazlığını uzun süre korumasını sağlayan 3D White Beyazlık Hızlandırıcı’nın temel teknolojisini, eriyen mikro-granüller içinde bulunan Polifosfat oluşturuyor. Polifosfat, diş minesini 24 saate kadar lekelerden korumak için dayanıklı bir kalkan oluştururken, tıpkı bir cilt soyucu gibi yüzey lekelerini de tamamen eritiyor ve ışıl ışıl bir görünüm kazandırıyor.

İpana, etkili diş lekesi temizliği ve bu temizliğin korunması için İpana 3D White Luxe Perfection Diş Macunu ile birlikte ikinci adım olarak İpana 3D White Beyazlık Hızlandırıcı’nın düzenli kullanımını öneriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir